Nowa książka ks. prałata I. Folcika

Ukazała się kolejna książka ks. prałata Ireneusza. Zawiera 50 homilii na temat Narodzenia i Zmartwychwstania Chrystusa z odniesieniem do naszego życia.

Zachęcamy do zakupu przy wyjściu z kościoła i lektury.

 

Niniejsze homilie, które są głębokim rozważaniem misteriów Wcielenia i Zmartwychwstania Chrystusa, ukazują bogactwo Słowa Bożego z bardzo konkretnym odniesieniem do naszego życia. (…) Raduję się, że w 50. rocznicę święceń kapłańskich Księdza Prałata ukazuje się tak ważna książka… Gratuluję pięknego jubileuszu (…). Niech Chrystus, Najwyższy Kapłan, błogosławi Księdzu Jubilatowi w dalszej posłudze kapłańskiej (…).

Bp Jan Wątroba

 

Słowa i pytania, czasem twarde, które padają z ambony, dotykają serca i czekają na odpowiedź. (…) Emanuje z nich zarazem wielka delikatność, a nawet swoista czułość (…). Daje się wyczuć serdeczną więź Autora z Jezusem i pragnienie, by podzielić się nią ze Wszystkimi.

Bp Jan Niemiec

 

Homilie, które otrzymujemy w postaci mądrej książki, to bardzo cenne, napisane w nienagannej polszczyźnie teksty, świadczące i o Jezusie, i o człowieku, który, przekraczając siebie, zmierza do wieczności, do niebieskiego Jeruzalem.

prof. Kazimierz OżógWitryna opublikowana dzięki usługom internetowym Fundacji „Opoka”